• https://www.facebook.com/ummugulsummertabay
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905438135385
  • https://twitter.com/ummugulsummert
  • https://www.instagram.com/ummugulsummertabay/

 

Anasayfa

 

 

Ersağ üyesi nasıl olunur?
Ersağ üyesi olmak için web sitemizdeki üyelik formunu doldurmanız yeterli. 18 yaşını dolduran herkes ersağ üyesi olabilir.

Ersağ Üyelik Avantajları Nelerdir?
Ersağ' a üye olmak ücretsiz olup; Her ay sipariş vermek zorunda değilsiniz. Sadece ilk üye olduğunuz da en az 100 TL tutarında alışveriş yapmanız gerekmektedir.


Ersağ'a üye olarak; Her 100 TL siparişiniz için 1 hediye ürün, Her 200 TL ve üzeri siparişiniz için 3 hediye ürün alırsınız ve satın aldığınız ürünlerin tamamını indirimli fiyatlarla alırsınız.Ayrıca her ay 5 hediye ürün kampanyasıda bulunmaktadır.


Ersağ'a üye olarak indirimli satın aldığınız ürünleri katalog fiyatından satabilir Ek kazanç sağlayabilirsiniz.


Dilerseniz Üyelik numaranızla alt üyelerinizi oluşturarak üyelerinizin yaptığı satışlardan da kâr elde edebilirsiniz, Promosyon olarak aldığınız ürünlerin satışından %100 kâr edersiniz.


Ersağ üyeliği ile isterseniz ersağ ürünleri kullanıcısı olun, isterseniz ürünleri satarak ek kazanç sağlayın. Üye olmak her iki durum içinde Avantajlıdır.

Ersağ Ürünlerini Nasıl Satın Alırım?
Ersağ ürünlerini web sitemiz üzerinden ücretsiz üye olarak internetten sipariş verebilirsiniz.


Siparişlerde 4 ayrı ödeme seçeneği sunulmaktadır. Size uygun olan bir seçenek ile ödemenizi yapabilir, belirli bir ücretin üzerinde alışveriş yaptığınızda ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.


Aldığınız ürünlerde teslim tarihinden 7 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeden cayma, iade etme hakkına sahipsiniz. İnternet sitemizden almak istediğiniz ürünlerin içeriğine dair bilgileri inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

BU WEB SİTESİ ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.ALTIN ÖNCÜ ÜMMÜGÜLSÜM MERT ABAY'A AİT WEB SİTESİDİR.RESMİ WEB SİTESİ www.ersag.com.tr 

 

ERSAĞ TEMİZLİK KOZMETİK ÜRÜNLERİ VE GIDA TAKVİYELERİ

 

Özellikleri: Ersağ Mobilya temizleyici mobiyalarınızın temizliği için özel formüle edilmiş, konsatre bir üründür.
Özelliği : Ersağ Halı Temizlik Bezi en kaliteli ve en ileri teknoloji ile mikrofiber kumaştan üretilmektedir.
Özellkleri: Ersağ halı şampuanı döşemelik kumaş ve halılarda kullanılmak üzere özel formüle edilmiş konsantre bir üründür. Fosfat içermez.
Özellikleri: Ersağ Halı matik halı yıkama makineleri için özel formüle edilmiş konsantre bir temizlik ürünüdür.
Özelliği: Ürünümüz özel formülü sayesinde, deri çanta ,deri mont,deri ayakkabı,deri sehpa,koltuklarda kullanılması için üretilmiş bir üründür.
Özellikleri: Çok amaçlı bir temizlik ürünüdür. Evinizin bütün sert yüzeylerinde, pencere pervazlarının temizliğinde, halı, koltuk kanepe lekelerinde, özel formülüyle kullanılması önerilen ev genel temizlik ürünüdür.
Özellikleri: Antibakteriyel & Antifungal özelliği ile banyo ve mutfak temizliği için özel formüle edilmiştir.İçeriğindeki bitki asitleri sayesinde kireç ve sabun artıklarını kolayca çözer.
Özellikleri: Ersağ araç temizleyici, aracınızın temizliği ve bakımı için özel formüle edilmiş bir üründür.
Özellikleri: Ersağ Yağ çözücü zorlu mutfak yağ lekelerini temizlemek için özel formüle edilmiş bir üründür.Konsantre bir temizlik ürünüdür.
Özellikleri: Ersağ Bulaşıkmatik Jel ürünümüz, bulaşık makinelerinde kullanılan temizleme ürünüdür.
 1