• https://www.facebook.com/ummugulsummertabay
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905438135385
  • https://twitter.com/ummugulsummert
  • https://www.instagram.com/ummugulsummertabay/

 

Başarı Hikayesi

 

ÜMMÜGÜLSÜM MERT ABAY

Merhaba,


 Ben Ümmügülsüm Mert Abay. Tokat 1982 doğumlu, üniversite mezunu , 3 çocuk annesi bir İş kadınıyım 
 
 Yıllarca farklı network isleri denemiş, başarılı olamamış ( Kesinlikle onların sistemi yüzünden  Muhasebeci bir çocuk annesiyken 2010 yılında tanıştım Ersağ ile. Kızım henüz 1 buçuk yaşlarında idi. Çok küçük olduğu ve bakacak kimsem olmadığı için iş hayatımda zorlanıyordum. Bu sebeple ev hanımı olmak istiyordum. Ancak ekonomik şartlarımız uygun olmadığından  eşime de yardımcı olmam gerekiyordu. Denemek için başladığım bu fırsatın benim hayat tarzım olabileceğini bile düşünemezdim


 Ürünleri alıp denedikten sonra eş dost akraba tüm çevreme ürünlerden ve iş fırsatından bahsetmeye başladım. Tabiiki her 10 kişiden 9 ü hayır dedi  Ama ben pes etmedim. Çünkü hayallerim var di  Çocuklarım olacaktı ve onları ben büyütecek ve kimseye muhtaç etmeyecektim. Borçsuz bir hayat büyük bir evim, büyük bir arabam ve sağlıklı ve başarılı bir iş kadını olacaktım.  Çok şükür hayallerine adım adım koşuyorum.


 2010 yılında üye olan ben 2013 yılında 3 günlük 2. bebeğim ile birlikte ÖNCÜ oldum.  Yine ben 2018 yılında 3. bebegime 6 aylık hamile iken BRONZ ÖNCÜ oldum  Ersağ sayesinde cocuklarım annesiz kalmadan büyürlerken ben de kariyer basamaklarını bir bir çıktım.Çok kısa aralıklarla önce GÜMÜŞ ÖNCÜ daha sonra ALTIN ÖNCÜ oldum. Ve durmak yok hedefte  PLATİN ÖNCÜ olmak var.


 Bana inanan bana güvenen ve bu yolda benimle yürüyenlerle kocaman bir ekip olduk. Tek başına başladığım bu yolda binlerce üye ve nice kariyerli üye arkadaşlarımızla tam gaz yolumuza devam ediyoruz.


 Sizlerde AYYILDIZ EKİBİMİZDE olup bizlerle başarıdan başarıya koşmak,  sağlıklı ürünler kullanmak, harika bir aileye ve muhteşem bir çevreye sahip olmak istemez misiniz ? 


 O ZAMAN SİZİ DE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ...